Přesměrováno na nový web !!!!
Lepší a kvalitnější zpracování, doplněné kategorie !!!

https://daweb.one/

Top 8

Tak nějak samo od sebe se mi vžilo 8 cílů, které se pokouším z cest si "přivézt".
Ne vždy to lze a ne vždy se to podaří, ale :

1) triko

 

2) soška

 
3) razítko

a zažít:

4) světoznámé místo

 

5) místní faunu

 

6) místní kuchyni

Thaiské pálivé nudle                                   Vaření šneci

  Polévka z piraní                                         Burger z krokodýla

 

7) náboženství,lidi,zvyky

Aboriginci (pohanství)                                Thajci (budhismus)

Brazilci (křesťanství)                                  Berbeři (islám)

a
8) to co simpsnovi:

Může za to líza (Brazílie)  Bart versus Austrálie (Austrálie) 

Simpsonovi a islám (Maroko) Simpsonovi a budhismus (Thajsko)
 


Kontakt

Da Way

Pro různé info, pomoc s organizací cesty nebo zapůjčení map a průvodců jsem k dispozici.

instagram : davidoslav


Anketa

Tak co, je to zajímavé?

Ano (68)
9%

Ne (0)
0%

Nevím, nemám čas číst kdejakou ptákovinu (706)
91%

Celkový počet hlasů: 774


Novinky

16.07.2015 13:48

Nový web !!!

Tyto stránky jsou přesměrovány na dokonalejší a kompletně doplněnou verzi webu na stránce: https://daweb.one/ !! Těch několik desítek hodin práce, myslím stálo za to. Veškeré nové příspěvky a aktualizace se budou odehrávat už jen tam. Na této stránce už se nebude dít nic a po čase bude zrušena definitivně. Tak ať se Vám nový web líbí !

Celý článek

—————

01.06.2015 12:41

YouTube

Při příležitosti tvorby webu před dvěmi měsíci jsem oživil i svůj starý YouTube channel a postupně nahrál pár videí z cest.  Kvalita a obsah je minimálně diskutabilní, ale opět "slouží to především mým vzpomínnkám" . Videa která budou vznikat do budoucnu budou určitě lépe točená i profesinálněji sestříhaná. 2 měsíce YouTube kanálu DaWay :  8- počet videí, 88 - zhlédnutí u nejsledovanějšího videa Sandboarding z Moreton Islandu, 333 - zhlédnutí komplet ! Na YT budu dále nahrávat i jiná videa, které se týkají budované vylepšené verze webu. Konečně se ke mě dostalo i pár videí, které jsem ztratil poruchou harddisku. Těším se, těšte se, těšme se ! :-)

Celý článek

—————

20.05.2015 11:17

100 !

Dnešním dnem web eviduje první oficiální stovku navštívení od přidání počítadla. Další stovku odhaduji na dobu "před počítadlem". Myslím, že je to bez jakékoli podpory stran inzerce či sdílení, docela slušná návštěvnost. Vyšším počtům brání zapůjčená doména a - ruku na srdce - i nevzhlednost současné úpravy webu. Nicméně na lepší úrovni úpravy, vlastní doméně a celkové přehlednosti stránek se již pracuje. Tento web je nyní již zaplněn cestopisy hlavními. Další menší cestopisy i jiné kategorie budou zveřejněny až na webu novém. Momentálně je hotová šablona, nový úvod, nástřel menu a vizualizace. Pracuji na " USA 2016", což bude přípravný podklad pro další cestu. Zbývá doplnit ostatní sekce a přenést web na level 2. Za 2 měsíce to snad stihnu. Díky za návštěvy a reakce !

Celý článek

—————

27.04.2015 14:50

První měsíc webu

30.4. to bude 1 měsíc od vzniku mého webu. Od prvního článku "Austrálie 2015" přibylo i několik jiných cest, videí, fotek atd. Byl mírně upraven obsah a z poloviny prošel korekcí i pravopis. Již moje stránky navštívilo několik desítek lidí, ale přesný počet nejsem schopen mapovat. Přidal jsem tedy počítadlo a jedeme od 0. Eviduji i několik reakcí na vzhled či obsažnost mého webu. Vím, kde má své chyby a hodlám na nich zapracovat. Rád bych přidal poslední 2 větší cestopisy z jižního pobřeží Evropy a Holandska a pár krátkých textů o výletech několikadenních, než se pokusím, hlavně s designem, něco provést. Slibuji (hlavně sobě), že maximálně do 10.8.2015 (tedy mých třicátin) bude web lepší ! Děkuji za návštěvy a za reakce kritické i pochvalné. David

Celý článek

—————

08.04.2015 08:08

Kodex

1) Tento web je tvořen bezúplatně a ve volném čase. Při jeho vzniku se mu snažím věnovat, alespoň hodinu denně. Baví mě to a nemám s tím zatím sebemenší problém. 2) Je psán "tak jak mi zobák narost" a nejspíš s množstvím pravopisných chyb a s absencí slohové úpravy. Případné upozornění, na do očí bijící hrubky nebo návrh korekce slohové skladby a podobně, uvítám na svém emailu. 3) Web slouží jako moje virtuální paměť, záloha informací a obrazového materiálu. V tomto duchu je také tvořen a leckde se na něm setkáte se subjektivním hodnocením či mým osobním postojem. 4) Jakékoliv kopírování obsahu je povoleno. Budu jen rád, pokud z webu někdo načerpá užitečné informace nebo inspiraci. Tak jako já čerpám jinde. 

Celý článek

—————